Etykiety samoprzylepne, naklejki

Etykiety samoprzylepne, naklejki adresowe

Etykiety samoprzylepne to dziś niezbędny element każdego produktu. Umieszczamy na nich takie informacje jak skład, co znajduje się w opakowaniu, i wiele innych informacji na jego temat. Przy okazji to idealny sposób na ozdobienie produktów, zwiększenie ich atrakcyjności i przykucie uwagi odbiorcy. Etykiety samoprzylepne są spotykane w każdej branży, od przemysłu spożywczego i monopolowego, przez kosmetyczny czy motoryzacyjny po branże związane z chemią czy farmacją. Najczęściej umieszczane są na butelkach, kontenerach, kartonach czy innych opakowaniach produktów. Projekt etykiety to czasem prosty piktogram informacyjny, a czasami efektownie zaprojektowana etykieta kosmetyku.

Etykiety produktowe wykonujemy zarówno na specjalnych papierach samoprzylepnych, jak również na foliach. Wykończenie etykiety może być zarówno matowe, jak i błyszczące. Dodatkowo etykieta może być zabezpieczona laminatem bezbarwnym w macie lub połysku.

 

Przykładowe realizacje

Dzięki etykietom samoprzylepnym nie musisz brać dużych nakładów kartoników, czy też innych opakowań z nadrukiem. Idealne do małych serii produktów, partii próbnych.

Etykiety samoprzylepne możemy wykonywać już od 1 metra kwadratowego. Średnio na 1 metrze
kwadratowym mieści się od 150 nawet do 400 małych etykiet czy też naklejek samoprzylepnych. Ilość jest zależna od rozmiaru etykiety czy tez naklejki.


Etykiety samoprzylepne, naklejki – mogą mieć dowolny kształt. Etykiety drukowane są maszyną solwentową, następnie ploterem tnącym wycinane są w dowolnym kształcie.

Minimalny nakład etykiet tą techniką to 1m2
Może to być etykieta na butelkę do nalewki, na Twój produkt, wykonujemy także naklejki ze wzmocnionym klejem.

Ilość użytków na arkuszu zależy od:
ich kształtu i wielkości.

W tym przypadku etykieta 8/5cm
1 arkusz = 187 etykiet

Ilość użytków na arkuszu zależy od:
ich kształtu i wielkości.

W tym przypadku etykieta owal
średnica 5cm
1 arkusz = 420 etykiet

Wszystkie nasze etykiety samoprzylepne i naklejki możemy wyciąć w dowolnym kształcie.

Tak wygląda wydrukowany arkusz etykiet samoprzylepnych na foli połysk.

Przykład zastosowania etykiet samoprzylepnych czy też naklejek.

Wykonujemy także naklejki z bezbarwnej folii samoprzylepnej, służące do zamykania opakowań itp… Naklejki bezbarwne możemy także wycinać w dowolnym kształcie.

Przykład zastosowania naklejki samoprzylepnej.